فرماندار شهرستان بجنورد از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد
فرماندار شهرستان بجنورد از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بجنورد، محمدباقر باقرپور فرماندار شهرستان بجنورد با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، از آحاد مردم به منظور شرکت در راهپیمایی سراسری این‌روز، دعوت کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم
بی‌تردید ستمکاران رستگار نخواهند شد. (سوره انعام، آیه ۲۱)

۲۸ رمضان آخرین جمعه‌ی ماه مبارک رمضان روز تاریخی قدس و میراث جاودانه‌ی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) است.

روز قدس، روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین، روز استقامت، سرافرازی، عدالتخواهی و اتحاد دنیای اسلام است.

 نامگذاری این روز توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران که نقطه عطف همبستگی مسلمانان جهان است، ثمرات بسیاری برای جامعه مسلمین در پی داشته است.

ملت ایران همواره روح آزادیخواهی و عدالت طلبی را در جهان به معرض نمایش گذاشته و دفاع از عدالت و ملت های مظلوم و ستمدیده را سرلوحه آرمان های خود قرارداده است .

حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، تجدید پیمان با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهنمودهای حکیمانه رهبر انقلاب (مدظله العالی) است.
ابنجانب به نوبه خود از مردم شریف و ولایتمدار شهرستان بجنورد دعوت می نمایم همگام با آحاد ملت با حضوری گسترده در این راهپیمایی بار دیگر همبستگی، صلابت و بیداری اسلامی را به جهانیان نشان دهند.
 
محمدباقر باقرپور
فرماندار شهرستان بجنورد
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۰۸
منبع روابط عمومی
تعداد بازدید : ۳۰۵

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی