۱۳۹۷/۱۰/۰۹

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بجنورد


جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بجنورد راس ساعت ۱۳:۰۰ روز یک شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بجنورد برگزار گردید.
در  این جلسه جناب آقای عظیمی پور با اشاره به این که ۹ دی روز تجلی بصیرت ملت انقلابی ایران بود گفت : بصیرت عنصر بسیار مهمی است که نظام اسلامی از ابتدای انقلاب تا کنون توانسته با تکیه بر آن از چالشهاو بحران ها عبور کند ورمز موفقیت وسربلندی ایران را در منطقه وجهان اسلام اتحاد وهمبستگی عنوان نمودند که در سایه همین بصیرت شکل گرفته است.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بجنوردبیان داشت: فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مناسب  به خانواده ها نسبت به آثار سوء مصرف مواد مخدر را از  مهمترین موارد در کاهش اعتیاد دانسته وابراز داشتند، باید کارگاه های آموزشی با موضوع آشنایی، پیشگیری و مقابله با مواد مخدر برای جامعه هدف مخصوصانوجوانان و جوانان بصورت جدی وکارآمدبرگزار گردد.
وی در پایان جلسه گفت : باید برنامه های فرهنگی بومی که دارای شور و نشاط اجتماعی است را در مناطق آلوده شهر اجرا نماییم تا با برگزاری این برنامه بتوانیم سطح خودباوری و مشارکت حضور در اجتماع سالم را توسط نوجوانان وجوانان فراهم بیاوریم.

منبع : فرمانداری بجنورد
تعداد بازدیدها : ۵۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده