۱۳۹۷/۱۰/۱۰

جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان بجنورد


 در ابتدای جلسه آقای اعلمی معاون برنامه ریزی و توسعه  فرمانداری  شهرستان بجنورد ضمن خوش آمدگویی به اعضاء و تقدیر و تشکر از تمام تلاشهای دست اندرکاران اجرای برنامه های اشتغال اعم از دستگاه های اجرایی و بانک های عامل با عنوان اینکه تلاش درجهت ایجاد توسعه اشتغال وظیفه مهم دولت در این مقطع حساس است به اهمیت ایجاد اشتغال برای افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی اشاره نمودند.

وی گفت : رونق تولید، بهبود اقتصاد و افزایش اشتغال کاملا به هم پیوسته هستند و همه ادارات و دستگاه هایی که در این زمینه حتی کوچکترین مسئولیتی دارند باید تلاشی همه جانبه را انجام دهند.

پس از بیانات  آقای اعلمی معاون برنامه ریزی و توسعه  فرمانداری  شهرستان بجنورد  آقای خوش آینه رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد ضمن تشکر از معاون فرماندار وحاضرین درابتدا گزارشی از اقدامات انجام شده مربوط به جلسات قبلی کارگروه اشتغال را ارائه نمودند ودر ادامه میزان اشتغال ثبت شده توسط دستگاههای اجرایی شهرستان را در سامانه با توجه به تعهد دستگاههای مربوطه قرائت نمودند.

سپس مسؤلین دستگاههای اجرایی شهرستان در خصوص وضعیت پرداخت تسهیلات اشتغالزایی وموانع ومشکلات مطرح شده درخصوص پرداخت این تسهیلات از طرف مراجعین وبانک های عامل مطالبی را بیان نمودند.

در پایان جلسه پس از تبادل نظر اعضای محترم کارگروه اشتغال شهرستان بجنورد تصمیماتی برای پیشبرد بهتر برنامه های اشتغال مصوب گردید.
 

منبع : فرمانداری بجنورد
تعداد بازدیدها : ۵۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده